2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi
Forrás: Szerk.

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

A rendezvény 8 órakor kezdődik a vásársor megnyitásával. Ezt követőena kulturális programok megnyitójára 10 órai kezdettel kerül sor Csányiné Pap Andrea polgármesterné asszony köszöntőjével.

A kellemes kikapcsolódásról a Petőfi-szobor előtti színpadon a délelőtt folyamán a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar, a Kiskunfélegyházi Mazsorett Egyesület, a Félegyházi Népdalkör és a Silver Step Tánc Stúdió gondoskodik.

Minden érdeklődőt szeretettel vár a fő szervező (Móra Ferenc Művelődési Központ)!

(Nyitófotó: illusztráció / forrás: infokiskunfelegyhaza.hu archív)

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.

2024. Május 14. 10:58, kedd | Helyi

A kiskőrösi Petőfi Szülőház és Emlékmúzeum nyerte az Év emlékhelye díjat

Átadták az Év emlékhelye díjat, amelyet 11 pályázó közül a Petőfi Emlékmúzeum nyert el.

2024. Május 14. 10:47, kedd | Helyi

Lakitelek - Felavatták Yunus Emre török költő szobrát

A török irodalom meghatározó, 13. században alkotó személyiségének állítottak emléket a Hungarikum Ligetben.